Klub Dewelopera Łódź

Bez wątpienia kluczem do ograniczenia problemów w projekcie deweloperskim jest znajomość lokalnego rynku i dostęp do kontaktów.

Dołącz do naszej lokalnej społeczności!

Naszym celem jest stworzyć miejsce, w którym lokalni deweloperzy będą mogli:

Z

spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach i celach,

Z

wymieniać się kontaktami do lokalnych wykonawców, specjalistów i urzędników,

Z

dzielić się wiedzą na bazie własnych doświadczeń,

Z

wspólnie pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Przemysław Mularczyk

 

Szczęśliwy człowiek, żyjący pasją. Uwielbia pracować z ludźmi bo wierzy, że każdy członek załogi wnosi coś dobrego do zespołu. Nauczył się budować dobre relacje międzyludzkie podczas służby w Marynarce Wojennej RP oraz pracując w strukturach międzynarodowych NATO za granicą. Przez lata, inwestując w nieruchomości, poznał branżę od strony praktycznej. Wyznawca doktryny jakości profesora Andrzeja Blikle. Chciałby budować biznes tak skutecznie jak Richard Branson. Aktywnie uprawia sport i wyznaje zasady zdrowego stylu życia.

Skontaktuj się ze mną!

 

mularczykp@gmail.com
794 219 499

Poznaj liderów Klubu Dewelopera Łódź

Daria Fiołek

Agent nieruchomości z ogromną pasją do rynku nieruchomości. Od zawsze związana ze sprzedażą. Absolwentka studiów licencjackich na kierunku „Inwestycje i Nieruchomości” Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Wyznaje zasadę „ucz się od najlepszych w swojej dziedzinie”.

Zajmuje się sprzedażą na rynku wtórnym w woj. łódzkim oraz sprzedażą inwestycji deweloperskiej.

To co sprawia jej największą satysfakcję to rozwiązywanie problemów w drodze do celu. Wierzy, że sportowy duch wspomaga ducha biznesowego i propaguje zdrowy styl życia. 

Skontaktuj się ze mną!

 

d.fijolek@muvon.pl
+48 794 219 889